سه شنبه، 07 ثور 1399

در سومین هفته برنامه صد روز-صد مژده که به نام هفته مدیریت آب و برق مسمی گردیده بود؛ پروژه های آبرسانی شهرهای فراه و خوست پس از هدایت جلالتماب محترم رئیس جمهوری اسلامی کشور از طریق VTC افتتاح و به بهره‌برداری سپرده شد. 

در مراسمی که به همین منظور در قصر چهارچنار و همزمان با آن در شهرهای فراه و خوست برگزار شده بود، ابتدا انجنیر حمیدالله یلانی رئیس عمومی شرکت دولتی آبرسانی و فاضلاب شهری مختصری از دست آوردهای شرکت در پنج سال گذشته و همچنان در مورد پروژه های آبرسانی شهرهای فراه و خوست معلومات ارائه کرد. آقای یلانی افزود: کارهای انجام در بخش توسعه خدمات آبرسانی در کشور برابر و حتا بیشتر از کاریست که در چهل سال گذشته انجام یافته است. 

سپس جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی کشور برای والیان ولایات یاد شده هدایت دادند تا پروژه ها را رسماً و افتتاح و به بهره‌برداری بسپارند. 

در ادامه جلالتمآب محترم  رئیس جمهوری اسلامی افغانستان ضمن ابراز خوشحالی از بهره‌برداری، آغاز کار و عقد قرارداد پروژه های هفته آب و برق، بهره‌برداری و تکمیل شدن موفقانه این پروژه ها را برای شهروندان کشور و مسوولین ادارات مبارک باد گفت.